basaksehir@tarhankoleji.k12.tr 0(212) 570 74 74
Köklü ve seçkin bir eğitim kurumu olan Özel Tarhan Eğitim Kurumları, “TARHANLI OLMAK AYRICALIKTIR’’ söylemini akademik ve yaşamsal anlamda öğrencilerine ve tüm paydaşlarına yaşatan; eğitim geleneğini gelecek ile buluşturan bir kurum olarak eğitim öğretim faaliyetlerini 1959’dan bu yana devam ettirmektedir.

Kurumsal

Vizyonumuz

Nesiller boyunca Tarhanlı olabilmek ayrıcalığını sevgili öğrencilerimize ve tüm paydaşlarımıza yaşatmak, hedeflerimize ulaşmak için sevgi ve özveri ile çalışarak başarıyı, güveni ve mutluluğu sürdürülebilir kılmak Özel Tarhan Eğitim Kurumlarının vizyonunu teşkil etmektedir.

Misyonumuz

Atatürkçü, çağdaş, milli değerlere bağlı, yenilikçi, düşünen, tartışan, bilimi ve teknolojiyi kullanan, kullanmakla kalmayıp ilerlemeyi amaç edinen gençler yetiştirmek ve ülkemizin geleceğinde söz sahibi olmalarını sağlamak Özel Tarhan Eğitim Kurumlarının misyonunu oluşturmaktadır.

Motivasyonumuz

Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği yolda gelenekten geleceğe uzanan köklü eğitim vizyonumuz, akademi, bilim, sanat, kültür ve spordan aldığımız güç ve ilhamla sevgili çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlamak; onların fiziksel, mental ve ruhsal iyi oluşlarına destek olmaktır.